משחקים סיפוריים

לחזרה לתוכניה לחצו כאן.
להרשמה למשחקים לחצו כאן.
למחירי הכרטיסים לחצו כאן.

בפרוייקט "משחקים סיפוריים" תוכלו להתוודע למגוון שיטות. הרי הן לפניכם-


בְּרוֹך
Fiasco

צרו מצב מטופש והרה אסון, מפגש אפל וקומי בין חמדנות, פחד ותאווה. שחקו אנשים פשוטים עם שאיפות גבוהות ושליטה עצמית נמוכה. יהיה בלאגן, וסביר שזה ייגמר בערמה מעשנת של קנאה, רצח והאשמות. חיים ומוניטין ירדו לטמיון, תבונה תגיע באיחור ובכאב, ואם יהיה לכם הרבה מזל, אולי תמצאו את עצמכם חזרה במקום שבו התחלתם. Fiasco הוא משחק עטור פרסים ששואב השראה מסרטים כמו "לקרוא ולשרוף" ו-"לוק, סטוק, ושני קנים מעשנים"


ממלכות
Kingdom

ממלכות – קהילות – הן הדבר שמאחד אותנו. בין אם זו עיירה במערב הפרוע, חללית של מתיישבים בדרכם לכוכב מרוחק, או אימפריה שמוחצת תחתיה את העמים הכבושים, לחברי הקהילה יש גורל משותף.מה יקרה כשהקהילה תעמוד בפני פרשת דרכים? לאן היא תפנה? למה היא תהפוך? האם היא תישאר נאמנה לערכים שלה – או שתקרוס לצל מעוות של חלומותיה? הממלכה בידיים שלכם.


ללא חת
Intrepid

…כדי לשמר את חיי הנצח שלו, קפטן בצבא האימפריה חודר עמוק אל הג'ונגל האפל במצוד אחר אבן הדם האגדית!

סיפור אפּי על משימות מסוכנות, גבורה והרתפקה! צרו מצבים מסוכנים, ושלחו את הדמויות שלכם כנגד מכשולים אדירים ואויבים נרשעים. דרך עיניהם של הדמויות המפה הריקה תתמלא, אנשים ומקומות יצאו לאור, וייחשף עולם מורכב ומרתק, מלא בסודות ובדרמה.

…אישה זקנה, חלושה אך נבונה, נאבקת בסופות על ראש הר הקרח כדי למצוא את הכוח שנגנב ממנה!

ב-Intrepid השחקנים חולקים יחדיו את הדמויות, ומשתפים פעולה כדי ליצור את התפניות המעניינות והדרמטיות ביותר בעלילה.

…שדון מים מתבונן באימה על החורבות השרופות של הבית שלו, ומוחו מתמלא במחשבות של מוות ונקמה!


מיקרוסקופ
Microscope

בואו להשתחרר מכבלי החלל והזמן: ליצור היסטוריה אפית המתפרשת לאורך מאות ואלפי שנים, והכל תוך שעות ספורות.רוצים לקפוץ אלפי שנים לעתיד, כדי לראות איך ארגון ישפיע על החברה? רוצים לדלג חזרה לילדות של המלך שנרצח, ולגלות איך הוא נהיה כל כך שנוא? ככה משחקים "מיקרוסקופ".הרחיבו את המבט וצפו באימפריות קמות ונופלות — ואז התמקדו והביטו בחיי האנשים שחיו את ההיסטוריה. יש לכם כוח בלתי מוגבל ליצור… ולהרוס.


שנה שקטה
The Quiet Year

המלחמה הארוכה הסתיימה, וזכינו לתקופה קצרה של רוגע. שנה אחת שקטה, שבה נוכל לשקם את הקהילה שלנו וללמוד לעבוד ביחד שוב. עם בוא החורף, יגיעו שבטי הקרח, ואולי לא נשרוד. אבל כעת, ברגע הזה, יש לנו הזדמנות לבנות משהו.ב"שנה שקטה", תגדירו את המאבקים של קהילה פוסט-אפוקליפטית, ותנסו לבנות משהו טוב בזמן מועט. בכל שבוע של השנה השקטה יתרחש אירוע — חדשות רעות, סימנים מעודדים, עיכובים בפרויקטים ותפניות גורל. בסוף השנה יגיעו שבטי הקרח, והמשחק יסתיים.